Business English→job interview→angielski→faktura

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz pracy w międzynarodowej firmie, chcesz poprawić poziom swojego języka by awansować albo prowadzisz swój własny biznes i współpracujesz z klientami zagranicznymi, ale obawiasz się, że podczas rozmów telefonicznych nie zostaniesz zrozumiany/a, a Twoje maile nie przypominają tych pisanych przez nativów?

  • Jeżeli szukasz nauczyciela, który zapewnia dobrą jakość techniczną zajęć i sprawną komunikację, na poważnie podchodzi do swojej pracy, nie odwołuje lekcji i specjalizuje się wyłącznie w nauczaniu języka biznesowego i przygotowywaniu do job interview, to zapraszam na zajęcia.
  • Specjalizuję się w prowadzeniu lekcji z osobami introwertycznymi, nieśmiałymi, które chciałyby zmienić swoją ścieżkę kariery. W pracy wykorzystuję techniki efektywnego uczenia się dorosłych i podpowiadam jak szukać motywacji do nauki wśród innych obowiązków.
  • Prowadzę własną działalność, gdzie na pełen etat nauczam osoby dorosłe Business English, przygotowuję do job interview i wykonuję tłumaczenia biznesowe.
    Jestem absolwentką studiów mgr z amerykanistyki oraz studiów podyplomowych z tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam certyfikat CPE Cambridge University oraz certyfikat C2 Uniwersytetu Jagiellońskiego.
    Ukończyłam również wiele szkoleń korporacyjnych (m.in. State Street, Alexander Mann Solutions, Capgemini, Accenture) z zakresu wiedzy o rynku pracy, procesu rekrutacyjnego i zarządzania projektami. Nauczaniem i tłumaczeniami zajmuję się już od 10 lat.
  • Lekcje prowadzę jedynie online przez Skype. Gwarantuję punktualność, przejrzystość zasad współpracy, ciche oraz profesjonalne warunki nauki oraz szybki kontakt mailowy/tel. Zajmuję się wszelkimi sprawami technicznymi, tak abyś mógł/mogła spokojnie skupić się na nauce. W razie dłuższej współpracy klient ma zarezerwowany stały termin zajęć bez ciągłego przekładania i odwoływania.

Oferuję

  • Lekcje Business English na Skype: kompleksowa praca z ciekawymi podręcznikami i materiałami kreatywnymi, wspólne opracowywanie i przepytywanie ze słownictwa na platformie Google, nauka pisania korespondencji biznesowej, poprawnej wymowy, akcentowania, płynnego czytania i mówienia, rozumienia różnic kulturowych, różnych akcentów i złożonych tekstów, regularne ćwiczenia dodatkowe.
  • Przygotowanie do job interview/rozmowy kwalifikacyjnej i wykonuję tłumaczenia, w tym tłumaczenia i korekty CV.

Wystawiam faktury na życzenie. Nie oferuję bezpłatnych lekcji próbnych. Nie prowadzę zajęć stacjonarnych. Nie piszę prac zaliczeniowych ani egzaminów i nie odpowiadam na tego typu wiadomości.

1 lekcja - 140zł/60min.
Pakiet 3h zajęć - 135zł/60min.
Pakiet 12h zajęć - 125zł/60min.

Najszybszy kontakt to telefon/sms/Whatsapp. Jeżeli nie mogę odebrać, napisz wiadomość z krótkim opisem sytuacji - oddzwonię, kiedy nie prowadzę zajęć.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Business English→job interview→angielski→faktura
--
-- --
NIP: 0000000000

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Jagielloński
Amerykanistyka
10.2015 - 07.2016
Uniwersytet Jagielloński
Tłumaczenia specjalistyczne
Kursy i szkolenia
.
Effective Time Management, Cultural Diversity, Young Project Manager Academy, Excellence in Business
.
Communication in Business, Career Paths in Business, Customer Service, Inclusive Leadership
06.2014
English C2 Certificate
08.2014
Certificate of Proficiency in English (CPE)
Doświadczenie
10.2011 - aktualnie
ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu j. angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2023

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, Kasia zwraca uwagę na każdy aspekt nauki języka mocno motywując do systematycznej pracy. Efekty pracy powodują, że można czuć się pewnie i bardziej swobodnie wykorzystywać zajomość języka na co dzień, nawet introwertykom :) Gorąco polecam!

avatar
Marina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2023

Serdecznie polecam ! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i zgodnie z moimi potrzebami. Kasia potrafi zauważyć obszary w których trzeba się poprawić i skupia się na ich usprawnieniu. Dostarcza też ciekawe materiały, które pomagają w przyswojeniu słownictwa, a prace domowe motywują do samodzielnej nauki w domu. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2023

Kasia doskonale potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb ucznia, co umożliwia rozwijanie się w tempie odpowiadającym swoim umiejętnościom. Ma zdolność tłumaczenia trudnych kwestii w sposób zrozumiały, kładzie też duży nacisk na wymowę. Ciekawe metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemna i efektywna. Dzięki jej praktycznemu podejściu, widzę duże postępy. Przełamałam barierę językową, na czym najbardziej mi zależało - już po kilku zajęciach mogłam swobodnie rozmawiać na tematy biznesowe. Zdecydowanie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2023

Bardzo polecam. Kasia jest wymagającą nauczycielką, odpowiednią dla każdego komu naprawdę zależy na nauce języka angielskiego. Zajęcia są urozmaicone i jednocześnie ukierunkowane na rozwój tych obszarów gdzie angielski kuleje (pisanie, wymowa, słownictwo, gramatyka). Duży plus za indywidualne podejście i zaangażowanie w lekcje.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Kasia, jak sama pisze, jest wymagającą nauczycielką, która potrafi zmobilizować do pracy.
Dzięki temu w miarę szybko widać efekty nauki i z lekcji na lekcje zdobywa się większe poczucie pewności w rozmowach anglojęzycznych.
Stara się rozbudować słownictwo ucznia.
Słucha, czego potrzebujemy i dopasowuje do naszych wymagań lekcje.
Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kasią. Dzięki temu, że wymagana jest systematyczność, mam motywacje do nauki i dzięki temu widzę postępy - szczególnie pod kątem swobody mówienia. Bardzo dużym plusem jest elastyczność podejścia i form nauki, a nie sztywne trzymanie się podręcznika. Polecam wszystkim

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Kasia jest profesjonalistką i świetną nauczycielką. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, zawsze poruszamy ciekawe tematy. Dzięki temu, że Kasia pilnuje dyscypliny i motywuje do nauki, efekty są widoczne bardzo szybko. Szczerze polecam :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie. Jeżeli ktoś jest zdeterminowany i chce się nauczyć angielskiego, to zajęcia z Kasią są najlepszym wyborem. Potrafi zmobilizować do samodzielnej nauki i odrabiania prac domowych, nawet gdy tego czasu wolnego wiecznie brakuje :D A przede wszystkim potrafi wyjaśnić wszystko, co jest związane z gramatyką, w jasny i przejrzysty sposób, za co jej chwała :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Bardzo Polecam Kasie! Jest ona bardzo dobrym mentorem nauki języka angielskiego jak również nauczycielem. Pilnuje aby być systematycznym w odrabianiu zadania oraz uczyć się słówek, jak również poprawia i wyłapuje błędy podczas nauki. Jestem zadowolona z współpracy z Kasią i zdecydowanie wiedzę postępy w nauce angielskiego.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Uczyłam się u różnych lektorów, jednak nie widziałam postępów. Dopiero lekcje z Katarzyną zmotywowały mnie do systematycznego powtarzania słówek i odrabiania prac domowych, dzięki czemu wzbogaciłam słownictwo, poczułam się pewniej mówiąc po angielsku, zmieniłam pracę na międzynarodową firmę i bez problemu czytam różne anglojęzyczne teksty. Zajęcia są wymagające ale tematyka jest ciekawa i na czasie. Katarzyna zawsze jest przygotowana, punktualna i otwarta na pomoc jesli trzeba coś wytłumaczyć lub sprawdzić.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Szukałam profesjonalnych indywidualnych lekcji angielskiego i takie znalazłam! Kasia jest wymagającą i dobrą nauczycielką. Wymaga systematyczności i zaangażowania, dzięki temu zawsze na lekcję muszę być przygotowana, chociaż często są przecież ważniejsze i ciekawsze rzeczy w życiu :D W końcu powtarzam i poszerzam sobie na bieżąco słownictwo, które ciagle gdzieś umykało. Kasia dostosowuje ilość pracy domowej i pracy własnej pod możliwości. Czuję, że idę do przodu, swobodniej czuję się z językiem angielskim i o to mi chodzi. Nie porywam się z motyką na słońce, wierzę w proces krok po kroku. Cieszę się, że robię coś dla siebie, a Kasia mnie w tym prowadzi i wspiera :)
Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Czy jesteś gotowy/a na PRAWDZIWĄ naukę języka angielskiego?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to doskonale trafiłeś i Kasia jest nauczycielką dla Ciebie.
Co mogę o Niej napisać? To, że cieszę się, że na Nią trafiłam :-)
Po latach różnych form nauki, przerw, powrotów i zaniku umiejętności ujrzałam światło w tunelu.
Pierwszy raz uczę się całkowicie zdalnie, pierwszy raz indywidualnie i teraz żałuję, że tak późno zdecydowałam się na takie rozwiązanie.
Kasia najpierw ocenia nasz poziom, wybiera podręcznik i dostosowuje do naszych indywidualnych możliwości ścieżkę nauki, którą będziemy podążać.
Oprócz podręcznika pracujemy sobie na całym wachlarzu innych materiałów (filmy, książki, platforma interaktywna, tłumaczenia, etc.), często połączonych z naszymi zainteresowaniami.
I nagle:
- pomieszane, rozbite i rozrzucone w głowie elementy, które pozostawiła po sobie dotychczasowa, pokraczna nauka języka, zaczynają łączyć się w logiczną całość
- zaczynasz rozumieć smaczki z seriali, filmów czy memów, które oglądałeś i nie wiedziałeś jak bardzo coś Ci umyka
- przy okazji nauki rozszerzają się Twoje horyzonty, bo masz możliwość posłuchać o ciekawostkach z różnych dziedzin
- powoli zmniejsza się poziom stresu w pracy, która wymaga od Ciebie funkcjonowania w środowisku międzynarodowym
Kasia jest nauczycielką bardzo wymagającą, konsekwentną i profesjonalnie przygotowaną do każdej lekcji...i dokładnie o taką mi chodziło :-)
Oprócz aktywności podczas lekcji kładzie ogromny nacisk na pracę indywidualną nad zadanymi materiałami.
Nie ma miejsca na lenistwo i bimbanko.
Nikt nigdy nie zmotywował mnie do tego, żeby nauka stała się regularnym nawykiem (bo chyba w tym tkwi cała trudność i sedno), a Kasi się udaje.
Jest zaangażowana i jak trener motywuje Cię, dopinguje i pilnuje, żeby uczeń podążał naprzód i robił postępy.
Czasem jest krew i pot, jednak daje to poczucie wiary, że jesteśmy w stanie coś zmienić ze swoim poziomem języka mimo, że już dawno w to zwątpiliśmy.
[Jako, że wyszło patetycznie, to zapewniam, że jest też miejsce na wyrafinowane poczucie humoru i dużo śmiechu :-)]
Podsumowując, polecam Kasię!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Serdecznie polecam! Od samego początku widać dużo zaangażowanie w wprowadzone zajęcia. Każda lekcja jest starannie przygotowana i zorganizowana, dzięki temu czuję się, że czas spędzony na zajęciach jest wykorzystywany efektywnie i skutecznie. Po 8 miesiącach zajęć z Kasią zauważyłam znaczną poprawę mojego poziomu języka angielskiego. Czuję się znacznie pewniejsza w komunikacji zarówno w środowisku biznesowym, jak i w codziennych sytuacjach. Nie wstydzę się już mówić! Polecam wszystkim, którzy szukają konkretnego i profesjonalnego podejścia!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2023

Bardzo polecam lekcje z Kasią. Od samego początku bardzo profesjonalne podejście do osoby, ustalenie zasad oraz poziomu językowego, wyznaczenie wspólnego celu i jego realizacja. Na lekcjach panuje miła atmosfera i widać pełne zaangażowanie, dobór materiałów oraz ich zróżnicowanie jest ustalane indywidualnie do poziomu uczącego. Uczęszczam już ponad dwa lata na lekcje business English i jestem bardzo zadowolona, przez ten czas przepracowałyśmy dużo godzin, a biegłość językowa poniosła się o dwa poziomy. Serdecznie polecam każdemu kto jest zdeterminowany, nastawiony na pracę i osiąganie swoich wymarzonych celów językowych :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Absolutnie polecam! Ciężko znaleźć nauczyciela, który jest tak profesjonalny, przygotowany do każdej lekcji, zaangażowany, wymagający i skoncentrowany na rezultatach.
Jeśli szukasz osoby, który wie jak opanować język angielski, zna się na biznesowym słownictwie ale też potrafi stworzyć świetną atmosferę na lekcjach, to Kasia jest idealnym wyborem. Na każdym kroku widać, że angielski jest zdecydowanie Jej pasją co przekłada się na sposób w jaki uczy, przekazując wiedzę tak, że nauka staje się przyjemnością a nie obowiązkiem. U Kasi nie ma miejsca na lenistwo czy brak przygotowania do lekcji co sprawia, że jest się stale motywowanym do nauki i rozwoju. Dba o to aby lekcje były praktyczne i angażujące oraz posiada niezwykłą zdolność przekazywania trudnych tematów w taki sposób, że stają się one łatwiejsze do przyswojenia. Do tego jest bardzo inteligentna i ma świetne poczucie humoru. Zdecydowanie warto :)!

avatar
Magda Kaczkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Bardzo polecam. Zajęcia są swietnie zorganizowane - jest ściśle określony plan by postępy w nauce były jak najszybciej widoczne, do nauki są używane różne materialy - książka, filmy, ćwiczenia. Pani Katarzyna jest zawsze przygotowana i nie marnuje ani minuty z wyznaczonego czasu. Dodatkowo potrafi skutecznie zmotywować ucznia by jak najwiecej z zajęć wyniósł i uczył się poza lekcjami. Polecam wszystkim, którzy szukają poważnego i profesjonalnego nauczyciela i nie chcą marnować czasu .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Najlepszy nauczyciel angielskiego, jakiego miałam w życiu. Profesjonalizm, indywidualne podejście i wielka pasja. Nikt nie potrafił mnie tak zmotywować i poprowadzić w trakcie kursu. Polecam z całego serca panią Katarzynę.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Lekcje z Panią Katarzyną to była czysta przyjemność. Podchodzi do wszystkiego profesjonalnie, zawsze przygotowana oraz gotowa do pomocy na każdej płaszczyźnie. Poprzez sprawdzenie poziomu znajomosci języka jest w stanie przygotować indywidualny tryb jego nauki oraz doskonalenia. Przez pół roku zajęć jestem w stanie powiedzieć, że poziom języka angielskiego uległ znacznej poprawie. Na pewno będę chciała skorzystać z usług Pani Kasi w przyszłości.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Lekcje oceniam bardzo pozytywnie. Jeśli szuka się pracy w międzynarodowym środowisku, a zwłaszcza w sytuacji częstych kontaktów biznesowych w języku angielskim - to lepiej nie można trafić. Polecam !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Lekcje indywidualne z "Business English" nie są nudne. Kasia motywuje do nauki, weryfikuje słówka z każdej lekcji, zadaje prace domowy, uczy dobrej wymowy słówek. Osoba, cierpliwa, wyrozumiała, elastyczna w przesuwaniu terminu zajęć. Bardzo polecam!! :)

Marysia

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2014

Nauczycielka jest przygotowana do każdej lekcji, daje dodatkowe materiały zarówno z ćwiczeniami jak i różnymi tekstami kulturowymi. Jest wymagająca. Na lekcji jest miło i sympatycznie :) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.